Про Альянс

Альянс «Україна без сиріт» – це всеукраїнський рух небайдужих людей та організацій, які працюють задля системного вирішення проблеми сирітства і забезпечення прав дітей вразливих категорій на усіх рівнях. Ми об’єднуємо зусилля багатьох громадських, благодійних та релігійних організацій, а також тисячі волонтерів по всій Україні.

Альянс не є політичним, релігійним чи комерційним утворенням.  Альянс має партнерські відносини з міжнародними та національними неурядовими, благодійними та громадськими організаціями, з релігійними спільнотами та об'єднаннями, комерційними та бізнес-структурами, а також урядовими та державними установами різних рівнів. Забезпечення структурної та адміністративної діяльності Альянсу здійснює ВГО «Україна без сиріт».

Місія

Ми об'єднуємо зусилля небайдужих людей та організацій, які працюють, маючи спільну мету: охопити всіх дітей-сиріт справжньою турботою, дати можливість кожній дитині зростати в люблячій сім’ї та попередити сирітство в Україні.

Бачення

Ми бачимо Україну країною без сиріт завдяки тому, що свідома, відповідальна та мобілізована громада змінює життя кожної дитини-сироти, забезпечуючи формування і розвиток дітей у сім'ях в умовах безпеки і благополуччя.

Основні напрямки діяльності Альянсу

Формування суспільної думки щодо важливості допомоги дітям і сім’ям

Розвиток співпраці з владою для формування ефективної державної політики у сфері захисту дітей і сімей

Розвиток співпраці з церквами та релігійними спільнотами з метою надання допомоги дітям та сім'ям

Розвиток мережі та співпраці з партнерами в регіонах

j