Головна/Новини/15 жовтня – Міжнародний день білої тростини.

15 жовтня – Міжнародний день білої тростини.

Дата публікації 2019-10-15

«Толерантність, Рівноправність, Інтеґрація» – головні слова Міжнародного дня білої тростини.

Щороку в Україні лікарі виявляють 150 тисяч дітей, що мають проблеми із зором. Значна частина з них – проживають в спеціальних інтернатних закладах для сліпих та слабозорих дітей.

❓ЧОМУ 15 ЖОВТНЯ?
Біла тростина, як символ незрячої людини, бере початок в 1921 році. У Брістолі (Великобританія) жив молодий професійний фотограф на ім’я Джеймс Біггс. Після аварії він втратив зір. Треба було починати нове життя, і він став вчитися самостійно ходити по місту за допомогою тростини. Але незабаром він зрозумів, що на його чорну тростину не реагують ні перехожі, ні водії. Тоді він пофарбував тростину в білий колір. І вона стала помітна. Це нововведення підхопили всі незрячі не тільки Англії, але і всієї Європи, Америки, та ін.

❗ Зараз Міжнародний день білої тростини відзначається в багатьох країнах світу. Союзи сліпих намагаються в цей день спільно зі зрячими проводити відповідні акції, спрямовані на посилення інтеграції незрячих в суспільство. Вони прагнуть у першу чергу зацікавити громадськість та засоби масової інформації звернути увагу влади на проблеми людей з обмеженим або втраченим зором.

? СИМВОЛІКА
Символом кампанії - біла тростина.

#українабезсиріт #internationalwhitecaneday #діти #чужихдітейнебуває #зарадидітей #захистправ #важливакожнадитина #сімя #люблячасімя

j