Головна/Щорічна конференція «Сирітство перед лицем життя»

Щорічна конференція «Сирітство перед лицем життя»

Дата публікації 2012-03-15

Щорічна конференція «Сирітство перед лицем життя»За допомогою конференції організатори планують запропонувати тим, хто працює з дітьми-сиротами або так чи інакше стикається з дітьми «групи ризику», найбільш ефективні методи і форми роботи, спрямовані не тільки на реагування в конкретній ситуації, а й на попередження розвитку та профілактики сирітства як соціального явища.

Різні курси, кілька круглих столів, доповіді та обмін досвідом - все це, як планують організатори, забезпечить учасників новими моделями роботи і новими підходами в роботі з дітьми-сиротами; дасть знання з психології сирітства; допоможе об'єднати зусилля для зміни сирітської системи в Україні та вирішенні проблем, пов'язаних з дітьми-сиротами; навчить підходити до служіння з дітьми-сиротами та дітьми, які опинилися без батьківського піклування, на більш усвідомленому та професійному рівні; підкреслить важливість і цінність роботи, яка проводиться з дітьми-сиротами та спонукатиме служителів на подальшу роботу.

На нашому сайті для всіх бажаючих прийняти участь в цій важливій події відкрита он-лайн реєстрація. Безпосередньо на самому сайті Ви зможете заповнити анкету та надіслати її організаторам. Ми запрошуємо всіх, кому не байдужа доля дітей-сиріт, взяти участь у конференції. Адже тільки об'єднавши наші знання, зусилля та молитви, ми зможемо щось змінити.

Анкета учасника конференції «Сирітство перед лицем життя 2015», 
14–16 травня, Київ
(Анкета участника конференции «Сиротство перед лицом жизни 2015»
14–16 мая, Киев)

 

 

 


Адреса (Адрес):
Зазначте теми, які Ви хотіли б відвідати на конференції (Отметьте темы, которые Вы хотели бы посетить на конференции):

  

 

Юридичні питання (Юридические вопросы)
Щоб юрист міг краще підготуватися до круглого столу, напишіть питання з практики роботи з дітьми групи ризику, на яке Ви хотіли б отримати відповідь (Чтобы юрист мог лучше подготовиться к круглому столу, напишите вопрос с практики работы с детьми группы риска, на который Вы хотели бы получить ответ)
Питання для юриста (Вопрос для юриста)

 

j