Американський полісмен вирішив всиновити п'ятьох закарпатських сиріт

 

Юнак - сирота, і є вихованцем Перечинської загальноосвітньої школи-інтерната І-ІІ ступеню. Американське подружжя - Джозеф Майкл та його дружина Ронда полюбили та прив’язалися до Аттіли. 
У ході спілкування з Атіллою, Майкл та Ронда дізналися, хлопчик має ще двох братів та сестер. Підліток розповів, що молодший з братів на ім’я Петро з дитинства має фізичні вади. Саме тоді у Майкла виникла ідея усиновити всю родину Аттіли, а саме всіх п’ятьох дітей, без виключення.
 
Необхідно зазначити, що у наших іноземних героїв є і троє власних дітей, а саме 17-річний Остін, 10-річний Ейдан та 8-річний Алайн. У свою чергу, 39-річний Майкл - полісмен у містечку Мослі, штату Вірджинія. 

 

  "Коли я вперше поділився своїми думками із дружиною, вона вирішила, що я просто з’їхав із глузду, - розповідає Майкл. - Але в подальшому, ми разом прийняли тверде і остаточне рішення – дітей будемо всиновляти. Звичайно, ми спочатку поговорили з Аттілою, дізналися про його думку. До нашого щастя Отто (як ми його називаємо) не був проти і погодився. Ми впевнені, що необхідно всиновлювати всю його родину - і не вправі роз’єднати братів та сестер. Безперечно ми плануємо дати дітям відповідну освіту, а також наше піклування і зробити все, що від нас залежить". 
 
Нині Майкл та Ронда завершують процедуру всиновлення дітей-сиріт із Закарпаття. А також вирішили змінити їхні імена у паспортах: Аттіла стане Крістіаном Отто, Олександр – Шон Александером, Сердіна – Ешлі Сердіною, Світлана отримає ім'я Саманта Свєтлана, а Петро – Грейсен Пітер.
 
Таким чином, п’ятеро рідних братів і сестер із Закарпаття у найближчий час знайдуть нову, люблячу родину із Сполучених Штатів Америки, а після повноліття стануть повноцінними громадянами США.
 
"Ми, у свою чергу, бажаємо Майклу та Ронді реалізації усіх планів які поставили перед собою ці неймовірно добрі люди", - зазначає Віталій Михайлов з Берегівського РВ УМВС. 
 
Джерело: сайт mukachevo.net
вверх